Zarabianie pieniędzy w cale nie jest trudne

Czy darmowy test IQ może nam pomóc w znalezieniu lepszej pracy ? Czy takie testy w czymś pomagają ? Czy tylko poprawiają nasze samopoczucie ? A może dzięki nim jesteśmy w stanie w siebie uwierzyć i powalczyć o lepszą pensję czy wyższe stanowisko w naszym zakładzie pracy ?

Wyobraźmy sobie prostą sytuację – nie mamy co robić , nikt nie chce przyjąć nas do pracy – a jeżeli znajduje się taka osoba na ogół chce zaproponować nam pensję nieadekwatną do trudności pracy, oraz wysiłku jaki musimy włożyć w tą robotę.

Prostym sposobem na zrobienie dobrych pieniędzy będzie więc otwarcie agencji reklamowej, w internecie możemy sporo poczytać na ten temat i przekonać się że to naprawdę dobry biznes, jednak musimy podchodzić rzetelnie do klientów i narzucić dobre ceny.

 

Wystarczy zbadać konkurencję zobaczyć po ile sprzedają różnego rodzaju wydruki, wizytówki, gadżety reklamowe, późniejszym etapem jest odszukanie dostawców którzy zaoferują nam te same produkty dużo taniej i wprowadzenie tego do oferty.

Jeżeli jednak mamy odłożone trochę gotówki możemy pokusić się również o zakup maszyny do wykonywania nadruków np na odzieży. Drukarka do odzieży nie jest aż tak droga a jeżeli będziemy wykonywać to sami – na pewno nikt nie pobije nas ceną.

 

Jeżeli jednak nie mamy gotówki – na początku możemy zlecać robotę i zgarniać pieniądze za pośrednictwo i wykonywanie projektów za które kasujemy. No tak przecież nie umiemy robić projektów – nauczenie się corela czy photoshopa do tego stopnia aby wykonać reklamę to maksymalnie tydzień siedzenia i robienia prostych rzeczy – reszta sama przyjdzie z czasem jak u każdego grafika.

A więc do dzieła !

Twoja opinia

*