Zakłady bukmacherskie bez pieniędzy

Nowi i jak i bardziej doświadczeni gracze zadają sobie pytanie czy można grać w zakłady bukmacherskie bez pieniędzy?

Czy zainwestowanie własnej gotówki to zasada nie do ominięcia? Otóż swoją przygodę z obstawianiem wydarzeń sportowych możemy rozpocząć całkowicie za darmo. Bonus bez depozytu na start to rodzaj promocji, który cieszy się największą popularnością oraz uznaniem wśród użytkowników portalów zakładów wzajemnych. To co czyni go niezwykle atrakcyjnym to brak konieczności wkładu własnego, dzięki temu daje możliwość uzyskania dochodu bez ryzyka straty własnej gotówki.

Bonus bez depozytu

Tego typu bonusy nie są najczęściej stosowany przez totalizatory sportowe jednak w sieci można znaleźć kilka firm oferujących zakłady bukmacherskie bez pieniędzy. Fortuna oraz LvBet to bukmacherzy z licencją oferujący swoim nowym graczom bonus w wysokości 20 złotych.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

W przypadku Fortuny wystarczy postawić jeden zakład o dowolnym kursie aby móc wypłacić pieniądze z bonusu.

W przypadku LvBet obowiązuje już 2-krotny obrót środków po kursie wynoszącym minimum 2.0. Dodatkowo na kuponie muszą znajdować się minimum 3 wydarzenia.

Etoto to natomiast przykład bukmachera oferującego bonus bez depozytu lecz jednie graczom, którzy zarejestrują się na ich witrynie a także zainstalują na swoim smartfonie aplikację mobilną. Otrzymane 20 PLN należy obstawić w AKO z minimalnie trzema zdarzeniami. Minimalny pojedynczy kurs powinien być w wysokości 1.30, a łączny kurs to 2.20.

Inni bukmacherzy też dają coś za darmo

Bukmacherzy tacy jak Totolotek, STS oraz Totalbet w ofercie posiadają tzw. freebet o wysokości 25 złotych. Zasady jego obrotu są zróżnicowane. W przypadku Totolotka jest to 2-krotny obrót po kursie minimum 2.0. W przypadku STS trzeba dokonać obrotu 3-krotnie a na każdym z kuponów muszą znajdować się minimum 3 wydarzenia, których łączny kurs jest większy niż 1.91.

sts aktualne promocje Blog 2

Totalbet natomiast wymaga od nowych graczy korzystających z opcji freebet 1-krotnego obrotu bonusu na kuponie z minimum 3-ma wydarzeniami i kursem powyżej 2.0. Darmowy zakład oferuje także firma Milenium jednak w tym przypadku aby odebrać promocyjne 30 złotych należy postawić kupon lub kupony o wartości 50 złotych.

Jak widać zakłady bukmacherskie bez pieniędzy są możliwe…

Dla kogo przeznaczone są bonusy bez depozytu?

Otóż ta forma promocji ma za zadanie przyciągnąć osoby charakteryzujące się umiarkowanymi skłonnościami do podejmowania ryzyka, chcących poczuć nieco adrenaliny jednak bez ryzyka, że stracą własne pieniądze.

Bukmacherzy chcą też w ten sposób zachęcić graczy do zakładania konta właśnie na ich witrynie. Bukmacherzy rywalizują między sobą, dlatego każdy z nich chce zaproponować potencjalnym klientom jak najwięcej. Sprawy nie ułatwia fakt, że w ostatnich latach na rynek weszło kilka nowych podmiotów, przez co konkurencja stała się jeszcze mocniejsza.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Niektórzy przyciągają nowych potencjalnych graczy stwierdzeniem, że to właśnie u nich obstawi się zakłady bukmacherskie bez pieniędzy. Ten rodzaj promocji jest czymś znakomitym dla osób chcących spróbować swoich sił w typowaniu wydarzeń sportowych.

Może też być ciekawym urozmaiceniem podczas śledzenia wyników swoich ulubionych rozgrywek. Tym bardziej, że w dzisiejszych realiach typować można praktycznie każdy sport. Rozpoczynając oczywiście od najpopularniejszych sportów takich jak piłka nożna, hokej na lodzie, koszykówka, piłka ręczna, siatkówka czy też tenis. Poprzez baseball, futbol amerykański, tenis stołowy, wyścigi samochodowe, wyścigi motorowe, formułę 1, zawody lekkoatletyczne, sporty zimowe oraz cieszące się coraz większym zainteresowaniem e-sport.

Wielu bukmacherów ma również przygotowaną specjalną ofertę dla osób nie interesujących się sportem. Firmy te dają możliwość typowania wydarzeń politycznych oraz społecznych. U niektórych totalizatorów możemy napotkać także zakłady związane z programami telewizyjnymi.

Gracze mogą typować wydarzenia związane z plebiscytami, programami typu talent show, reality show a w niektórych przypadkach mogą zakładać się o następne wydarzenia w serialach. Jak widać legalni bukmacherzy prześcigają się w pomysłach na przyciągnięcie do siebie nowych graczy, a jedną z popularniejszych promocji to zakłady bukmacherskie bez pieniędzy.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
210zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
600zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 8/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe czasowe -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2000 zł do 3000 zł do 1000 zł do 1200 zł