Woda w WC nie spływa? Radzimy co zrobić, aby rozwiązać problem

Zatkana toaleta to poważny problem, który w znaczący sposób utrudnia życie mieszkańcom domu, jak i mieszkania. Jak poradzić sobie z tą kłopotliwą awarią hydrauliczną?

Przepychacz sanitarny zawsze pomoże

Podstawowym sposobem na odetkanie toalety jest skorzystanie z przepychacza sanitarnego. Warto go użyć zawsze wtedy, gdy woda nie chce spływać z toalety. Korzystanie z przepychacza jest bardzo proste więc nikt nie będzie miał z tym najmniejszych problemów.

Jest to szybka i bezpieczna metoda poradzenia sobie z zatkaną toaletą. Należy włożyć gumową końcówkę do klozetu, zassać urządzenie popychając je w dół i odessać. To powinno rozwiązać problem. Zazwyczaj już za pierwszym razem udaje się odetkać toaletę.

TOP 3 pożyczek bankowych: 1) Do 200 000zł! RRSO najniższe w Polsce, więcej na www.alior.pl
2) W 15 minut! Do 4000zł online na oświadczenie, kalkulator na www.eurobank.pl
3) Świetna pożyczka na już z niską ratą, kalkulacja na www.bgzbnp.pl

Soda oczyszczona i ocet – duet do udrażniania WC

Soda oczyszczona jest ważnym narzędziem w rękach każdej gospodyni domowej. Można ją wykorzystać do czyszczenia wielu elementów w domu m.in. okien i dywanów. W połączeniu z octem przydaje się także do udrożniania toalety.

Najpierw należy wsypać kilka łyżek sody oczyszczonej do muszli klozetowej, a następnie dolać ocet. Po upływie kilku minut należy spłukać toaletę wodą, a problem jej zatkania powinien ustąpić.

Mimo to, że domowe metody mogą być skuteczne – mogą również zaszkodzić (i to w bardzo nieprzyjemny sposób). W takich sprawach, najlepiej skontaktować się z pogotowiem kanalizacyjnym.

TOP 3 kredytów hipotecznych: 1) Oblicz sam gdzie dostaniesz najkorzystniejszy kredyt na www.expander.pl
2) HIT miesiąca, 35lat, do 90% wartości, wakacje kredytowe - www.pkobp.pl
3) 0% prowizji, 0% za wcześniejszą spłatę, niskie RRSO - www.millenium.pl

Pomoc fachowcy

Jeżeli domowe sposoby udrożniania toalety zawiodły lub nie masz odwagi z nich skorzystać, lepiej zadzwoń po fachowca. Jednym z nich jest firma stankan.pl. Zatrudnia specjalistów z zakresu hydrauliki, którzy pomogą rozwiązać wszelkie problemy związane z zatkanymi rurami.

Usługa zostanie wykonana szybko i bezpieczne dla instalacji hydraulicznej. Przed podjęciem pracy, sytuacja zostanie dokładnie zbadania i oceniona tak, aby możliwe było zastosowanie właściwej metody działania. Najważniejsze jest to, że pracownicy firmy działają skutecznie i są w stanie rozwiązać wszystkie problemy hydrauliczne, jakie przydarzyły się klientom.

TOP 3 pożyczek pozabankowych: 1) Pierwsza pożyczka za darmo! Kalkulator na stronie www.vivus.pl
2) Najchętniej wybierana, do 15 000 zł na 3 lata - więcej na www.provident.pl
3) Na 30 dni za darmo + jedne z najniższych rat, kalkulator na www.wonga.pl

Warto korzystać z pomocy fachowców, jeżeli sytuacja z instalacją hydrauliczną jest krytyczna i nie jesteśmy sobie sami w stanie poradzić z zapchanymi rurami. Specjalista rozprawi się z tym problemem bardzo szybko.