Woda w WC nie spływa? Radzimy co zrobić, aby rozwiązać problem

Zatkana toaleta to poważny problem, który w znaczący sposób utrudnia życie mieszkańcom domu, jak i mieszkania. Jak poradzić sobie z tą kłopotliwą awarią hydrauliczną?

Przepychacz sanitarny zawsze pomoże

Podstawowym sposobem na odetkanie toalety jest skorzystanie z przepychacza sanitarnego. Warto go użyć zawsze wtedy, gdy woda nie chce spływać z toalety. Korzystanie z przepychacza jest bardzo proste więc nikt nie będzie miał z tym najmniejszych problemów.

Jest to szybka i bezpieczna metoda poradzenia sobie z zatkaną toaletą. Należy włożyć gumową końcówkę do klozetu, zassać urządzenie popychając je w dół i odessać. To powinno rozwiązać problem. Zazwyczaj już za pierwszym razem udaje się odetkać toaletę.

Soda oczyszczona i ocet – duet do udrażniania WC

Soda oczyszczona jest ważnym narzędziem w rękach każdej gospodyni domowej. Można ją wykorzystać do czyszczenia wielu elementów w domu m.in. okien i dywanów. W połączeniu z octem przydaje się także do udrożniania toalety.

Najpierw należy wsypać kilka łyżek sody oczyszczonej do muszli klozetowej, a następnie dolać ocet. Po upływie kilku minut należy spłukać toaletę wodą, a problem jej zatkania powinien ustąpić.

Mimo to, że domowe metody mogą być skuteczne – mogą również zaszkodzić (i to w bardzo nieprzyjemny sposób). W takich sprawach, najlepiej skontaktować się z pogotowiem kanalizacyjnym.

 

Pomoc fachowcy

Jeżeli domowe sposoby udrożniania toalety zawiodły lub nie masz odwagi z nich skorzystać, lepiej zadzwoń po fachowca. Jednym z nich jest firma stankan.pl. Zatrudnia specjalistów z zakresu hydrauliki, którzy pomogą rozwiązać wszelkie problemy związane z zatkanymi rurami.

Usługa zostanie wykonana szybko i bezpieczne dla instalacji hydraulicznej. Przed podjęciem pracy, sytuacja zostanie dokładnie zbadania i oceniona tak, aby możliwe było zastosowanie właściwej metody działania. Najważniejsze jest to, że pracownicy firmy działają skutecznie i są w stanie rozwiązać wszystkie problemy hydrauliczne, jakie przydarzyły się klientom.

Warto korzystać z pomocy fachowców, jeżeli sytuacja z instalacją hydrauliczną jest krytyczna i nie jesteśmy sobie sami w stanie poradzić z zapchanymi rurami. Specjalista rozprawi się z tym problemem bardzo szybko.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI