Rejestracja bez dowodu u bukmachera

Musicie wiedzieć że szybka rejestracja bez dowodu u bukmachera online to znakomity koncept firm bukmacherskich w Polsce i warto skorzystać z tej opcji jeśli dopiero zaczynamy obstawiać mecze online…

Gdy chcemy typować spotkania przez www potrzeba się u bukmachera zarejestrować! Dotychczas trwało to bardzo długo, a co więcej bez dowodu osobistego nie można było tego zrealizować.

Obecnie. Zarejestrowanie się na Fortuna.pl przenigdy nie było tak bezproblemowe. Mając konto tymczasowe wolno korzystać z usług bukmachera wirtualnego wpisując jedynie główne informacje. Nie ma w tej chwili konieczności wgrywania skanu dowodu osobistego. Nie wymaga to dostarczania innych skrupulatnych informacji. Wystarczy 1 minuta, ażeby obstawiać mecze online u legalnego bukmachera w Polsce.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

Otwarcie konta następuje bezpośrednio po kontroli przekazanego przez gracza adresu e-mail.

Rejestracja bez dowodu u bukmachera

Rejestracja bez dowodu u bukmachera pozwala na użytkowanie konta www.efortuna.pl w sposób ograniczony – blokuje nas maksymalny limit zakładów oraz brak zdolność wypłaty pieniędzy z rachunku typującego (dostępne jedynie po absolutnej weryfikacji użytkownika).
Osoba mająca konto o statusie tymczasowym może tymczasem korzystać z wielu ofert bonusowych, w tym z bonusu powitalnego.

Gwoli przeprowadzenia zgodnej pełnej rejestracji Konsument zobligowany jest do właściwego wypełnienia formularza przy rejestracji u wyłonionego bukmachera i wysłania skanu czy też fotografii dowodu potwierdzającego tożsamość.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych uzytkowników
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł

Idealny dodatek za rejestrację

Legalnie przyjmujący zakłady bukmacher internetowy Etoto rozdaje darmowe zakłady!

Rusza akcja darmowy zakład dla nowych graczy…
– Freebet 20 złotych przy rejestracji dla nowego typującego
– później propozycja powitalna wygląda bez modyfikacji: dodatek 200% do 100 zł,
– przy drugiej wpłacie, gdzie dodatek 100% do 100 pln, jeżeli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to typujący uzyska dodatkowy Freebet 20 złotych

Dla graczy którzy założyli konto przed 01.02 i nie użyli wciąż z żadnej pozostałej propozycji promocyjnej zostaną uprawnieni do Freebetu 20 złotych od zalogowania.

Na stronie rejestracyjnej https://www.etoto.pl/rejestracja/ pokaże się grafika z szczegółową informacją jak zdobyć 1040 złotych w akcji promocyjnej na początek.

Coś z ostatniej chwili…

Ponadto bukmacher LV BET na stronie https://lvbet.pl/pl/20zl-bez-depozytu również oferuje freebet za rejestrację czyli zakład bez depozytu!

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI