Rejestracja bez dowodu u bukmachera

Musicie wiedzieć że szybka rejestracja bez dowodu u bukmachera online to znakomity koncept firm bukmacherskich w Polsce i warto skorzystać z tej opcji jeśli dopiero zaczynamy obstawiać mecze online…

Gdy chcemy typować spotkania przez www potrzeba się u bukmachera zarejestrować! Dotychczas trwało to bardzo długo, a co więcej bez dowodu osobistego nie można było tego zrealizować.

Obecnie. Zarejestrowanie się na Fortuna.pl przenigdy nie było tak bezproblemowe. Mając konto tymczasowe wolno korzystać z usług bukmachera wirtualnego wpisując jedynie główne informacje. Nie ma w tej chwili konieczności wgrywania skanu dowodu osobistego. Nie wymaga to dostarczania innych skrupulatnych informacji. Wystarczy 1 minuta, ażeby obstawiać mecze online u legalnego bukmachera w Polsce.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Otwarcie konta następuje bezpośrednio po kontroli przekazanego przez gracza adresu e-mail.

Rejestracja bez dowodu u bukmachera

Rejestracja bez dowodu u bukmachera pozwala na użytkowanie konta www.efortuna.pl w sposób ograniczony – blokuje nas maksymalny limit zakładów oraz brak zdolność wypłaty pieniędzy z rachunku typującego (dostępne jedynie po absolutnej weryfikacji użytkownika).
Osoba mająca konto o statusie tymczasowym może tymczasem korzystać z wielu ofert bonusowych, w tym z bonusu powitalnego.

Gwoli przeprowadzenia zgodnej pełnej rejestracji Konsument zobligowany jest do właściwego wypełnienia formularza przy rejestracji u wyłonionego bukmachera i wysłania skanu czy też fotografii dowodu potwierdzającego tożsamość.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych gości
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
600zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 200 zł do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł

Idealny dodatek za rejestrację

Legalnie przyjmujący zakłady bukmacher internetowy Etoto rozdaje darmowe zakłady!

Rusza akcja darmowy zakład dla nowych graczy…
– Freebet 20 złotych przy rejestracji dla nowego typującego
– później propozycja powitalna wygląda bez modyfikacji: dodatek 200% do 100 zł,
– przy drugiej wpłacie, gdzie dodatek 100% do 100 pln, jeżeli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to typujący uzyska dodatkowy Freebet 20 złotych

Dla graczy którzy założyli konto przed 01.02 i nie użyli wciąż z żadnej pozostałej propozycji promocyjnej zostaną uprawnieni do Freebetu 20 złotych od zalogowania.

Na stronie rejestracyjnej https://www.etoto.pl/rejestracja/ pokaże się grafika z szczegółową informacją jak zdobyć 1040 złotych w akcji promocyjnej na początek.

Coś z ostatniej chwili…

Ponadto bukmacher LV BET na stronie https://lvbet.pl/pl/20zl-bez-depozytu również oferuje freebet za rejestrację czyli zakład bez depozytu!

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Reply