Regularnie wymieniasz waluty? Sprawdź, jak robić to najkorzystniej!

Kiedy prowadzisz firmę, wymiana walut to normalna, niemalże codzienna sprawa. Nie masz co prawda wpływu na aktualne kursy na rynku forex – możesz jednak wybrać najkorzystniejszy sposób na wymianę walut!

Wymiana walut online – dlaczego się opłaca?

Prowadzenie własnego biznesu to wcale nie jest łatwy kawałek chleba. Dlatego też, gdy musisz wymienić waluty (a przy prowadzeniu biznesu z zagranicą to przecież regularny obowiązek) sprawdzasz kursy walut we wszystkich kantorach. Dowiadujesz się, na ile możesz negocjować kursy przy konkretnej transakcji. Spieszysz się, aby zdążyć przed zamknięciem kantoru czy banku…

Tak było wczoraj. Dziś właściciele firm wiedzą, że w internecie można wymieniać waluty szybciej, łatwiej i korzystniej.

 

Wymiana walut w kantorze Fritz jest możliwa o każdej porze, w każdy dzień tygodnia. Zdecydowana większość transakcji (ok. 90%) dokonywana jest w przeciągu zaledwie 15 minut. Wystarczy kilka kliknięć myszką… i już.

Ważna jest jednak opłacalność takiej transakcji – a i pod tym kątem się nie zawiedziesz na wymianach walut online. Spread jest tutaj korzystniejszy nawet o kilkadziesiąt groszy w porównaniu do tradycyjnych kantorów i banków!

Fritz Exchange – Twój partner w biznesie

Zawsze najlepszym rozwiązaniem w biznesie jest odnalezienie i rozpoczęcie współpracy z zaufanym partnerem. Fritz Exchange to nie tylko jeden z najważniejszych na rynku kantorów internetowych – chociaż marka istnieje od 5 lat, to stoi za nią Fritz Group, grupa finansowa o ponad 20-letnim doświadczeniu.

Dzięki temu wymiany walut w Fritz Exchange to pewność i bezpieczeństwo. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów lub wątpliwości, do dyspozycji klientów biznesowych pozostają trzy grupy ekspertów: specjaliści z biura obsługi klienta, traderzy oraz doradcy ds. rynków finansowych.

Co ważne, jeśli raz spróbujesz wymiany online, nie będziesz chciał powrócić do tradycyjnych kantorów. Dlatego też w Fritz Exchange będziesz mógł jeszcze więcej oszczędzać – przy regularnych wymianach oraz tych na wysokie sumy (powyżej 10 000 euro) możesz negocjować ceny walut.

Oszczędności dla swojej firmy nie musisz już szukać daleko – wystarczy wejść na stronę kantorautomatyczny.pl.

Twoja opinia

*