Promocje bukmacherskie na czas Mundialu 2022

Gdy spozierasz na spis spotkań Mistrzostw Świata i masz świadomość, iż nadal na długo przed zaczęciem MŚ jesteś w stanie przejrzeć która ekipa wyjdzie z grupy, która ekipa zagra w ćwierćfinale, a która ekipa zdobędzie puchar świata w piłce nożnej?

Przekonaj się czy mocny z Ciebie typujący i dołącz do pojedynku o 1 000 000 ZŁOTYCH za należyte wyłonienie przebiegu Mistrzostw Świata 2022. Napomknięta sumka pozostanie rozdysponowana proporcjonalnie przez ilość wszelkich typerów, jacy należycie obstawili każde etapy Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, wespół z końcowym wynikiem pojedynku finałowego.

fortuna zaklad bez ryzyka 120 zl Legalni bukmacherzy 2

Oprócz tego, w ramach quizu „Wyzwanie Fortuny, pozostanie przeprowadzony zestawienie graczy, w którym typujący posiadają szansę zdobyć gratyfikację w postaci Punktów lojalnościowych Fortuna Klub Plus, których zasób ma wartość więcej niż 100 000 złotych. 50 typerów z najwyższą ilością punktów otrzyma wygraną. Wysokość nagrody będzie uzależniona, od położenia w turnieju, jakie de facto zajmie grający.

Wyzwanie Fortuny – więcej informacji

Termin: 10.11 – 20.11.2022 (do g. 17:00)

W trakcie trwania quizu należy mieć konto i zalogować się na na stronie www.efortuna.pl, lub poprzez apkę mobilną i wypełnić „drabinkę” turniejową tyczącą się poszczególnych poziomów w ramach Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2022 (na dole znajdziesz drobiazgową instrukcję, w jaki sposób krok po kroku właściwie posłać zgłoszenie ze swoją drabinką).

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

Nagrodę kluczową w Konkursie to pula 1 000 000 złotych rozdzielona proporcjonalnie do liczby wszelkich typerów, jacy dobrze obstawili każde poziomy Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2022, łącznie z końcowym wynikiem pojedynku w finale MŚ 2022.

Możliwość wytypowania mistrzostw będzie dostępna, kiedy zalogujesz się na swoje konto typera na www.efortuna.pl.

Turniej jest za friko to oznacza że nie potrzebujesz przelewać środków a nawet układać kuponu.

Ważna wiadomość! Przekalkuluj skutecznie strukturę własnej drabinki. Masz raptem 1 możliwość.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje