Pożyczki dla firm

Jeśli firma rozpoczyna działalność gospodarczą, ma do wyboru wiele ofert bankowych, jednak jeśli szuka pożyczki dla firmy, otrzyma pomoc tylko w kilku instytucjach finansowych. Na szczęście oferta kredytów dla małych firm stale się rozszerza, gdyż banki stopniowo łagodzą swoją politykę w sektorze przedsiębiorstw.

Firmy na start mogą liczyć na obniżone opłaty za prowadzenie rachunku oraz otrzymanie szybkiej pożyczki firmowej. Dotyczy to głównie firm prowadzących księgowość na uproszczonych zasadach.

Oprócz kredytów na start klienci mogą otrzymać również kredyty odnawialne dla firm. Kredyty odnawialne są bardzo wygodne dla firm, którym zwykle bardzo potrzebny jest co jakiś czas zastrzyk gotówki. Bank tym chętniej pożycza duże pieniądze swojemu klientowi, im dłużej ten posiada swoje konto i prowadzi nienaganną spłatę zadłużenia.

Oprocentowanie pożyczek

Oprocentowanie kredytu odnawialnego dla firmy która rozpoczyna swoją działalność na terenie Polski jest dosyć duże, gdyż mieści się w przedziale 10 – 15%, a ponadto bank może pobierać comiesięcznie niewielki procent kwoty przyznanego kredytu odnawialnego.

Kredyt odnawialny nie jest więc ofertą tanią, ale niezwykle wygodną dla nowo powstałej firmy – dlatego tak dużo firm zaczęło z niego jakiś czas temu korzystać i robi to nadal.

Poniżej znajdziecie aktualne oferty banków które oferują pożyczki dla firm tych nowych jak i tych działających już od jakiegoś czasu na rynku w Polsce …

Dla poszukujących pieniędzy poza systemem bankowym mamy nasze porównanie chwilówek.

Twoja opinia

*