Platforma sklepowa Sky-shop – czy warto?

Osoby chcące założyć swój własny sklep internetowy, potrzebować będą dobrego oprogramowania. Zlecenie wykonania witryny od podstaw profesjonaliście wiąże się z koniecznością poświęcenia sporej ilości czasu i pieniędzy. Jeśli nie dysponujemy zbyt dużą ilością wolnych środków, znacznie korzystniej będzie postawić na sklep na abonament typu SkyShop. Na co można liczyć, decydując się na skorzystanie z tego rozwiązania?

 

Co oferuje platforma sklepowa Sky-shop?

Coraz więcej osób decyduje się na prowadzenie e-sklepu w modelu SaaS, co wiąże się z licznymi korzyściami. Bardzo dużą popularnością cieszy się w Polsce platforma sklepowa Sky-shop, która umożliwia założenie e-sklepu w zaledwie kilka sekund i to bez konieczności inwestowania dużej kwoty, gdyż jest to rodzaj platformy z abonamentem. Użytkownik może zdecydować się na wersję podstawową lub na bardziej rozbudowany pakiet, dzięki czemu każdy może znaleźć rozwiązanie dopasowane do swoich indywidualnych potrzeb, oczekiwań i możliwości finansowych.

Miesięczna oplata za abonament jest bardzo atrakcyjna, co jest idealnym rozwiązaniem dla początkujących przedsiębiorców oraz osób z ograniczonym budżetem. Korzystając ze sklepu Skyshop, nie trzeba przejmować się tym, że serwer padnie i witryna sanie się niedostępna.

 

Na korzyść platformy sklepowej Sky-shop przemawia także to, że oprogramowanie jest na bieżąco rozwijane i użytkownik może liczyć na bezpłatne aktualizacje. Dzięki temu przedsiębiorąca może podążać za ciągle zmieniającymi się trendami, co jest mile widziane wśród konsumentów. To z kolei przekłada się na zwiększenie sprzedaży i przebicie się ze swoją ofertą przez ciągle rosnącą konkrecję. Do dyspozycji są również kompleksowe wsparcie techniczne, bezpłatny kreator szablonów oraz wiele dodatkowych funkcjonalności.

 

Jak założyć sklep internetowy na Sky-shop?

Założenie sklepu internetowego w oparciu o platformę Sky-shop jest banalnie proste. Wystarczy wejść na stronę główną serwisu i kliknąć w zakładkę „Załóż sklep za darmo”. Wyświetli się do wypełnienia krótki formularz, gdzie należy wpisać nazwę sklepu, adres e-mail i hasło do panelu administracyjnego. Po kilkunastu sekundach można korzystać z podstawowej wersji sklepu bezpłatnie przez okres 14 dni. Po wykupieniu abonamentu, użytkownik zyskuje dostęp do pełnej wersji sklepu.

Twoja opinia

*