Obstawianie esportu w LVBET

Zakłady na Esport to bardzo dobry sposób na zarabianie online – pod warunkiem iż choćby szczyptę mamy o tym wiedzę.
Oczywiście znacząca część buków w Kraju proponuje zakłady bukmacherskie na Esport, a w rzeczonej grupie jest oczywiście LVBET.

Który niedawno uruchomił specjalną zakładkę esportową z okazałą ofertą kursów live i możliwością obserwowania gier live. Obecnie obstawiający mogą korzystać z tej zakładki na swoich komórkach.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Esport na smartfonie

Obserwowanie plus typowanie esportu na smartfonie nigdy nie było szybsze. Aktualnie dodatkowa zakładka esport przystępna jest w czytelnym położeniu – na poświęconej typerom podstronie.
Włączenie tejże funkcjonalności w dużym stopniu obetnie czas potrzebny na zbudowanie kuponu a co więcej uprości odszukanie najlepszych meczów w w największym stopniu interesujących grach.

Kolejnym krokiem modyfikacji w wersji mobile LVBET było wdrożenie obserwowania streamów z obszernych meczów odbywających się w trakcie w ramach meczy eSportowych. Do tego czasu przystępne były one tylko w wersji na laptopy LV BET, w tej chwili najlepsze turnieje w CS:GO, Starcrafta, Dotę 2, League of Legends plus sporo pozostałych będzie można oglądać również na wyświetlaczach telefonów oraz padów.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Esport – dynamiczny rozwój

LVBET raz za razem mocniej rozwija się na esport, aktualnie wykonujemy to z znaczną dynamiką. Non stop pragniemy się rozwijać w owym charakterze, a dział eSportu na naszej stronie www.lvbet.pl w wersji na komórkę jest tego przyzwoitym przykładem.
Modyfikujemy nie jedynie własny produkt, ale również poszerzamy własną działalność na nowych sektorach, do których oczywiście możemy wliczyć esport – powiedziała Monika Płaczkowska z spółki bukmacherskiej.

Krótko o LVBET

Ten legalny bukmacher online działa na krajowym rynku od kilku lat. Do dziś spółka zaangażowała się w rozrost różnych dyscyplin i paru klubów piłkarskich. LVBET jest donatorem naczelnym Wisły Kraków, Arki Gdynia, Zagłębia Sosnowiec, a także oficjalnym bukiem Wisły Płock, Stali Mielec oraz Widzewa Łódź.

Prócz tego, „wszedł” w sponsoring krajowej transmisji rozgrywek CS:GO Esport Championship Series oraz na czas ESL Mistrzostw Polski All in Games Wisły Kraków.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę