Obstawianie Ekstraklasy z Superbet

Typowanie Ekstraklasy może dać obfity zysk – o ile wiemy jak obstawiać te mecze u bukmachera. Oprócz tego niekiedy legalni bukmacherzy online wrzucają na swoje strony gratisy na pojedynki Ekstraklasy, przez co zdołamy ekstra zarobić na typowaniu Ekstraklasy piłkarskiej.

I tak właśnie jest dzisiaj – za pomocą oferty na www.superbet.pl

Ze względu start Ekstraklasy wymieniony legalnie działający bukmacher internetowy startuje z nowiutką kampanią dla nowych użytkowników zakładów piłkarskich (przewidują robić tego rodzaju akcje promocyjne co siedem dni).
A my typerzy tylko na tej akcji bonusowej skorzystamy.

Zagraj na SUPERBET.PL
Cashback 500 zł + 50 zł na start (proste warunki)

 

Premia na mecze w Ekstraklasie

Abstrahując od bonusu powitalnego jakikolwiek z nowych graczy, jaki zarejestruje się pomiędzy 29.01 a 31.01 otrzyma ekstra bonus.

Ważne! Charakteryzowana oferta prawdopodobnie będzie co pewien okres przedłużana.

Podstawowe reguły bonusu Superbet

1) Kiedy gracz przeleje minimum 50 zł i zagra 50 zł na Ekstraklasę (środki z depozytu) to dostanie niezależnie od promocji powitalnej, bonus w kwocie 50 zł,

2)Kiedy gracz przeleje min 100 zł i zagra za 100 na Ekstraklasę (środki z depozytu) to dostanie niezależnie od promocji powitalnej, bonus w kwocie 100 zł.

3) Kiedy gracz przeleje min 150 zł i zagra za 100 na Ekstraklasę (środki z depozytu) to dostanie niezależnie od promocji powitalnej, bonus w kwocie 150 zł.

Szczegóły niniejszej akcji promocyjnej znajdziecie na https://superbet.pl/Ekstraklasa

Poza tym wystartowali oni dodatkowo z kolejną pulą Super Game. Całkowita pula do zyskania to 100 000 zł więcej znajdziecie na www.superbet.pl

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje