Obstawiamy KSW z Fortuną

Legalny bukmacher online Fortuna i Federacja KSW (organizacja MMA), zaczęły współpracę. A to oznacza obstawianie walk KSW u tegoż buka.
Sygnowany 2-letni układ obejmuje wszelkie pojedynki w klatce KSW zaplanowane na 2020 plus 2021 rok.

Na dowolnej gali logo Fortuny będzie zauważalne przy zdarzeniach prowadzonych przez Federację KSW. Bukmacher utworzył dla wielbicieli MMA liczne bonusy, konkursy a także zakłady nadzwyczajne, które odszukacie w oficjalnych kanałach Fortuny.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Obstawiamy KSW

Trwałe powiększanie partnerstw w biznesie jest dla nas nadrzędne w rozwoju nie tylko samej Federacji KSW, lecz i całej dyscypliny sportowej. Niesłychanie się raduję, że do grona sojuszników dołączył lider zakładów wzajemnych w Polsce, który będzie nam towarzyszyć nie tylko na rynku polskim, lecz również przy naszych zewnętrznych przedsięwzięciach.

„Bardzo raduję się z podjętej współpracy a także mam nadzieję, że doda ona obu organizacjom multum korzyści.” – mówi Martin Lewandowski, szef Federacji KSW.

Parafowanie kontraktu z Federacją KSW było dla nas prostą decyzją. Od długiego okresu monitorujemy duży wzrost zainteresowania zakładami bukmacherskimi na KSW, które mamy w ofercie.

KSW to uznana a co więcej niezwykle szeroko rozpoznawalna firma w świecie sportów walki, stąd zakładamy, że z powodu tej współpracy Fortuna umocni się na pozycji bukmachera głównego wyboru dla każdych miłośników MMA a także dotrze do coraz to liczniejszej grupy osób obserwujących dowolne wydarzenie urządzane przez Organizację KSW.

Już obecnie oferujemy największą ilość zakładów prematch oraz w trakcie w Polsce na wszystkie najistotniejsze gale na świecie, a mogę zaręczyć, że zacząwszy od KSW 53 nasza działalność produktowa oraz marketingowa będzie dalej bardziej intensywna. – ogłosił Konrad Komarczuk CEO Fortuny.

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

KSW (Konfrontacja Sztuk Walki)

To najbardziej renomowana jednostka MMA (ang. MMA – Mixed Martial Arts) w Europie i jedna z najbardziej słynnych na świecie. To aktualnie co więcej wtóre obok Tour de Pologne nasze przedsięwzięcie niepiłkarskie, rozpoznawane na świecie.

Na 52 galach przeprowadzonych przez KSW w Polsce, Anglii oraz Irlandii konkurowało z górą 300 reprezentantów.
KSW od 16 lat kreuje historię europejskiego MMA, przygotowując najbardziej rozpoznawalne gale MMA na starym kontynencie. Jednostka popularyzuje dyscyplinę i kształtuje jej sportowe sławy.

W ostatnim czasie Organizacja święci znaczące sukcesy: urządziła na przykład wtórą na świecie galę MMA odnośnie do frekwencji – KSW 39: Colosseum na PGE Narodowym w Warszawie, wtedy to sprzedano 57 766 biletów, a także unikalne wydarzenia za granicą – w Irlandii, Chorwacji bądź UK.

Graj w Fortunie bo warto !

Fortuna to legalnie oferująca zakłady sportowe firma branży bukmacherskiej, wchodząca w zestaw firm zależnych od Fortuna Entertainment Group, dużej grupy w Europie Środkowej organizującej zakłady wzajemne.

W Polsce ów legalny bukmacher wirtualny organizuje zakłady w kanale online na www.efortuna.pl plus w aplikacjach na komórki na Android i iOs oraz w najliczniejszej w Polsce sieci (liczącej ponad 500) Punktów Przyjmowania Zakładów.

Przewidywania na MMA masz na: https://www.obstawianie.net/

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Reply