Mundial 2022 – zakłady u bukmachera

Nadchodzi dużymi krokami Mundial 2022, a już 20.10.2022 na Kongresie w Zakopanem możemy poznać pełną listę powołań na tenże turniej. Kto otrzyma własną okazję, a kto będzie musiał obejść się smakiem? Jako pierwszy legalny bukmacher na lokalnym rynku pokazujemy propozycję zakładów bukmacherskich na powołania na Mundial 2022!

Co najistotniejsze – zakłady można ze sobą łączyć! Stworzony w tenże sposób kupon da się śmiało potraktować jak osobiste własne „Fantasy Mundial” 😉 Poniżej kilka zwięzłych opisów.

sts aktualne promocje Blog 2

Wyznaczenie Kamila Grabary – 1.30
Po fenomenalnych występach w minionych kolejkach Ligi Mistrzów postać Kamila Grabary staje się obiektem coraz ogromniejszych pochwał w światowej piłce. Młody Polak udowadnia swój wysoki poziom i dostarcza Czesławowi Michniewiczowi coraz niemało argumentów, żeby towarzyszyć Wojciechowi Szczęsnemu i Łukaszowi Skorupskiemu w kadrze bramkarzy. Lub golkiper FC Kopenhagi pojedzie na Mistrzostwa Świata? Na tenże moment wydaje się owo nadzwyczaj hipotetyczne!

Wyznaczenie Rafała Gikiewicza – 6.50
Teraz w polskiej kadrze nie posiada prawdopodobnie bardziej emocjonującej „sagi powołaniowej”, niż taż z uczestnictwem Rafała Gikiewicza. Na co dzień występujący w Bundeslidze Polak utrzymuje wysoką formę, chociaż do bieżącej czas nie była ona wystarczająca, tak aby wystąpić w narodowych barwach. Lub coś nadal może się zmienić? Dla sympatyków wielkich kursów jest owo totalnie propozycja godna próby!

Wyznaczenie Tymoteusza Puchacza – 3.0
Obsada lewej strony defensywy wydaje się być jedną z największych bolączek polskiej kadrze. Choć Czesław Michniewicz najpewniej zdecyduje się na skorzystanie z jakiegoś z nominalnych prawych obrońców, owo przypuszczalnie trener chciałby w obwodzie posiadać chociażby jakiegoś zawodnika występującego na bieżącej pozycji na co dzień. Lub będzie owo szansa dla Tymoteusza Puchacza?

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Zwrot za przegrany zakład do 1300 zł + 200 zł za wpłaty

 

Wyznaczenie Kamila Grosickiego – 1.70
Niemniej według wielu jednostek „Grosik” posiada już najkorzystniejsze lata za sobą, wciąż pozostaje jednym z niezwykle doświadczonych zawodników polskiej kadry, który z pewnością posiada pokaźna wpływ na morale drużyna. Lub owe sprawy okażą się decydujące i trener zabierze do Kataru gracza Pogoni Szczecin?

Desygnacja na MŚowo faktycznie temat, który rozgrzewa krajowych kibiców, dlatego zwłaszcza zachęcamy do poinformowania prywatnych odbiorców o wystawionych przez nas zakładach. Kuponik stworzony z powołań może być nie wyłącznie niezwykłą zabawą, lecz i okazją na sukces dla tychże, którzy najskuteczniej rozszyfrują naszego trenera 🙂

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje