Live streaming meczów w LVBET

Polski bukmacher on-line LVBET bezustannie doskonali własną ofertę bukmacherską – dziś o live streaming meczy sportowych.

Wypuszczenie nowiutkiej strony w sieci (przypominam funkcjonuje pod adresem www.lvbet.pl) dostarczyło szereg perspektywy zarówno dla nas, jak i dla użytkowników.
Cały czas staramy się korzystać z przestrzeni do włączania wszelkich nowości plus ulepszeń, wzorem tego były niedawno wprowadzone zakładki esportowe w odsłonie mobilnej.

LVBET włącza live streaming

Wprawdzie esport od jakiegoś czasu stanowi znacząca z osi rozwoju LVBET, to nie skupiamy się zaledwie na sportach elektronicznych, a wychodzimy naprzeciw postulatom też tych użytkowników, którzy preferują standardowe dyscypliny. Szczególnie dla nich pojawiła się dodatkowa nowiusieńka funkcjonalność – streaming wydarzeń piłkarskich i nie tylko.

Wprowadzenie streamingu spotkań piłkarskich to nowy etap w kierunku realnie jak największego otwarcia się na naszych użytkowników.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Na dziś rozszerzamy krajową działalność, wyruszamy naprzeciw trendom i wdrażamy ciekawostki techniczne możliwości oferowane przez nowe media, w ten sposób aby LVBET.PL nieustannie intensyfikował własną działalność na rynku zakładów bukmacherskich w Polsce – mówi Monika Płaczkowska, Sponsorship Manager LV BET.

Do dziś dnia streamy (albowiem tak zwykle określana jest opcja oglądania spotkań live) z najistotniejszych wydarzeń które można typować używane były jedynie w przypadku esportu. W tym momencie to się zmieni.

Z tego powodu chcemy uatrakcyjnić naszym typerom czas spędzony na stronce LVBET.PL. Przez co będą mogli w trakcie monitorować każde mniejsze zdarzenia sportowe dostępne w naszej ofercie bukmacherskiej.
Pośród nich znajdziemy pojedynki m.in. tenisa stołowego, badmintona, czy e-piłki nożnej. Potem oferta streamingowa będzie powiększana o kolejne zdarzenia lub dziedziny sportu.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Więcej o Esporcie na esport24.pl