Legalność zakładów bukmacherskich

Zakłady bukmacherskie są grą na pieniądze polegającą na wytypowaniu rezultatu spotkania sportowego (wskazanie zwycięzcy lub określenie, że w dane wydarzenie sportowe zakończy się remisem).

W Internecie jest coraz więcej serwisów bukmacherskich oferujących taką usługę (obstawiania meczy online), wystarczy zarejestrować się na stronie takiego bukmachera jak fortuna.pl czy totolotek.pl i wpłacić początkową kwotę na pierwsze zakłady.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Administratorzy czy raczej bukmacherzy internetowi tych stron oferują różne udogodnienia dla początkujących graczy, na przykład dwu lub trzykrotne pomnożenie pierwszych wpłaconych pieniędzy lub zwrot pieniędzy w przypadku niepoprawnego wytypowania zwycięzcy (zwykle jest to czynność jednorazowa).

Zapraszamy na stronę o typach bukmacherskich – typuje.pl

 

Zakłady bukmacherskie

Gracze mają do dyspozycji zakłady bukmacherskie z wielu dyscyplin, między innymi: piłka nożna, piłka ręczna, koszykówka, piłka siatkowa, tenis, golf, tenis stołowy, dyscypliny olimpijskie i wiele innych.

Zawodnicy mogą typować jedno wydarzenie sportowe, czyli tak zwany zakład pojedynczy, zakład kombinacyjny (trzeba wytypować kilka rezultatów), lub zakład systemowy polegający na wytypowaniu kilku rezultatów, jednak do wygranej wystarczy tylko część (wcześniej określona). Szanse na największe wygrane finansowe daje zakład kombinacyjny a najmniejsze zakład pojedynczy.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Legalność zakładów bukmacherskich

Obowiązujące aktualnie w Polsce przepisy prawne i powstała wokół ustawy hazardowej niemała afera powodują, że rynek firm bukmacherskich zajmujących się zakładami sportowymi jest dość ubogi na tą chwilę warto mieć jedynie konto w na stronie fortuna.pltotolotek.plforbet.pl czy lvbet.pl.

Być może przyczyn takiej sytuacji trzeba upatrywać w powyższych czynnikach, ale niewątpliwie spore pole do popisu ma w tym wypadku także ludzka nieufność. Należy pamiętać, że zakłady bukmacherskie w Internecie to nie tylko sama zabawa i rozrywka, zawsze gwarantująca wysokie wygrane u bukmachera.

sts aktualne promocje Obstawiamy! 1

To też ogromna dawka ryzyka, połączonego niekiedy z możliwością straty ogromnych pieniędzy a nawet innych materialnych rzeczy. Ciekawostką w tym kontekście jest chociażby fakt, że zagraniczne firmy bukmacherskie w pewnym stopniu swoim stałym graczom oferują różnego rodzaju bonusy i promocje (mimo że to robią całkowicie nie legalnie – gdyż nie posiadają licencji MF i nie mogą oferować legalnie zakładów bukmacherskich polskim graczom w Internecie).

Ma to na celu między innym zapewnić klientom komfort psychologiczny – wciąż co prawda istnieje ryzyko przegranej, ale dzięki bonusowi bukmacherskiemu jest ono znacznie mniejsze.

Taki system nie działa jednak na nowych graczy czy „hazardzistów niedzielnych”, którzy zakłady bukmacherskie zawiązują jedynie raz na jakiś czas na przykład przy okazji MŚ w piłce nożnej czy EURO.