Kto zostanie prezydentem w Krakowie?

Wybory Prezydenckie w Krakowie 2024: Kto Wypełni Buty Jaceka Majchrowskiego? Analiza Kandydatów i Prognozy

Kto zasiądzie na tronie Krakowa? Prognozy i Kursy Bukmacherskie

🏆 Kto Okaże Się Silniejszy w Pierwszej Turze w Krakowie? 🧮 Kursy Łukasz Gibała (-12.5%) 1.85 Aleksander Miszalski 1.85 Aktualne Kursy na 29.03.2024

Kampania wyborcza w Krakowie nabiera tempa, a emocje sięgają zenitu. Jacek Majchrowski, który przez lata stał na czele miasta, zdecydował się nie ubiegać o kolejną kadencję. Teraz pytanie brzmi – kto będzie jego następcą?

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

Zmiany w Krakowie: Majchrowski Składa Bronę

Przez pięć kadencji Jacek Majchrowski kierował Krakowem, będąc jednym z najdłużej urzędujących prezydentów w historii miasta. Jednakże, zaskakując wielu, ogłosił swoją decyzję o wycofaniu się z polityki. Mimo to, to on wyznaczył drogę dla swojego potencjalnego następcy.

Najbardziej Znacząca Walka o Kraków

Po zakończeniu ery Majchrowskiego, władzę w mieście starają się zdobyć różni kandydaci. Wśród nich znajdują się osobistości o różnych profilach, takie jak rektor Uniwersytetu Ekonomicznego – prof. Stanisław Mazur, czy też polityk Konfederacji – Konrad Berkowicz. Na liście kandydatów pojawia się również imiona takie jak Łukasz Gibała, reprezentujący Prawo i Sprawiedliwość, oraz Aleksander Miszalski, popierany przez Koalicję Obywatelską.

Prognozy Sondażowe: Kto ma Przewagę?

Według sondażu przeprowadzonego przez Ogólnopolską Grupę Badawczą, na prowadzeniu jest Łukasz Gibała, z blisko 34% poparciem. Za nim plasuje się Aleksander Miszalski, z nieco ponad 16% głosów. Pozostali kandydaci zdobywają mniejsze poparcie, co sugeruje możliwość drugiej tury wyborów.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

Kto Wygra w Pierwszej Turze? Analiza Kursów Bukmacherskich

Na podstawie kursów bukmacherskich, Łukasz Gibała wydaje się być faworytem pierwszej tury wyborów, choć kurs na jego zwycięstwo (-12,5%) jest identyczny jak na Aleksandra Miszalskiego. Jednakże, decydujące będą ostateczne wyniki wyborów, a emocje w Krakowie sięgają zenitu.

Prezydent Krakowa:

Kto będzie lepszy w I turze? W zakładach bukmacherskich STS większe ma Łukasz Gibała. Kurs na jego zwycięstwo wynosi 1.85 (-12,5%)

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę