Kto zostanie prezydentem Łodzi?

Kto Zostanie Prezydentem Łodzi? Prognozy i Kursy na Wybory Samorządowe

Walka o Fotel Prezydencki w Łodzi

Kampania wyborcza w Łodzi nabiera tempa, a emocje sięgają zenitu. Wielkie miasto staje w obliczu decyzji o wyborze swojego przywódcy, a rywalizacja między kandydatami osiąga szczyt. Kto zatem będzie ubiegał się o stanowisko prezydenta Łodzi i jakie są szanse poszczególnych kandydatów?

Kandydaci i Kursy Bukmacherskie

Kto Wygra Wybory w Łodzi? Kursy

  • Hanna Zdanowska (-40.5%) – 1.85
  • Agnieszka Wojciechowska van Heukelom – 1.85 Kursy aktualne z www.sts.pl

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Hanna Zdanowska: Walka o Czwartą Kadencję

Hanna Zdanowska po raz kolejny staje do walki o fotel prezydenta Łodzi. Mimo burzliwej przeszłości na stanowisku, Zdanowska zdołała wygrać wybory w 2014 i 2018 roku. Teraz ponownie staje w szranki z czterema kandydatkami i kandydatami, którzy pragną zająć jej miejsce.

Pozostali Kandydaci

Poza Zdanowską, rywalizację o fotel prezydencki rozpoczęły cztery inne osoby, z czego cztery to kobiety. Nawet Konfederacja wystawiła przedstawicielkę płci pięknej – co stanowi wyjątkową sytuację. Trzeba jednak zauważyć, że każdy z kandydatów ma swoje doświadczenie polityczne.

Przewidywania Dotyczące Wyników

Mimo braku pełnoprawnych sondaży wyborczych, pierwotne informacje wskazują, że Hanna Zdanowska powinna znaleźć się w drugiej turze wyborów. Jednakże wygrana w pierwszej turze wydaje się mało prawdopodobna. Zatem do samego końca kampanii można spodziewać się zaciętej rywalizacji, zwłaszcza między Zdanowską a Wojciechowską van Heukelom.

Kto Wygra Pierwszą Turę?

W zakładach bukmacherskich STS faworytem jest Hanna Zdanowska (1.85 przy handicapie -40.5%).

Artykuł sponsorowany przez STS, lidera w zakładach bukmacherskich na polskim rynku.

Powyższy artykuł jest subiektywną analizą sytuacji politycznej i nie stanowi oficjalnej prognozy wyborczej. Ostateczne wyniki mogą różnić się od przedstawionych prognoz.