Kto wygra wybory na prezydenta 2020??

Godzina wyborów prezydenckich to pora głosowania. Sprawdźmy jak bukmacherzy przewidują rezultaty wyborów na prezydenta RP…

W obecnym tygodniu rozegra się I runda wyborów prezydenckich. W związku z tym legalni bukmacherzy internetowi, a w tym i BETFAN.PL stworzyli bez liku zakładów dodatkowych połączonych z tym zdarzeniem, którym spokojnie rozpoczyna żyć już cała Polska.

REJESTRACJA z kodem bonusowym Betfan
600 zł darmowy zakład + 1000 zł za wpłatę

 

DUDA CZY TRZASKOWSKI?

Z miejsca pocznijmy od tego, co najistotniejsze. U owego legalnego polskiego bukmachera zdołacie obstawiać, kto wygra wybory prezydenckie. Na razie faworytem jest bezsprzecznie Andrzej Duda, który możliwie w każdym badaniu opini publicznej okupuje 1 lokatę w zestawieniach.

Niemniej jednak od kiedy Rafał Trzaskowski podmienił Małgorzatę Kidawę-Błońską, to wsparcie dla kandydata promowanego przez PO w znacznym stopniu wzrosło. Tak dalece, że w niektórych ekstrapolacjach pokonuje on nawet aktualnego prezydenta. Co prawda lekko, mimo to jednak.

Bukmacherzy BETFAN przewidują, że na 54% wygra Duda. Szanse na to że rajd o fotel prezydenta wygra Trzaskowski mierzone są na prawie 44%.
Choć Szymon Hołownia bądź Władysław Kosiniak-Kamysz zdołają oczekiwać w przybliżeniu 10% poparcia, to nie mają praktycznie najmniejszych sposobności na to, ażeby dotrzeć do II tury.

sts aktualne promocje Obstawiamy! 2

Podobnie jak Krzysztof Bosak, Robert Biedroń bądź choćby Stanisław Żółtek. Chociaż tenże ostatni pretendent z powodu projektu „Menelowe+” zdoła według bukmacherów online na ostatek nazbierać jakieś 2 punkty %.

KTO WYGRA w POSZCZEGÓLNYCH WOJEWÓDZTWACH?

Legalni bukmacherzy w naszym Kraju dopuszczają na domiar tego opcję typowania, jaka będzie frekwencja w I fazie wyborów, jak dużo pretendentów całkowicie otrzyma choćby 10.01% poparcia, a dodatkowo jakie będą rezultaty wszystkich osób starających się o rolę głowy państwa. Nie ulega wątpliwości, że prawie na pewno będzie II runda. Co istotne, aktualnie dziś zdołacie obstawiać, jaki efekt osiągną w niej Duda i Trzaskowski, jacy pewnie na sto procent się w niej pojawią.

Na koniec: dowolne typy, jakie pragnęlibyście wyszukać odnośnie do wyborów na prezydenta znajdziecie na portalu www.betfan.pl.
Niewątpliwie jest tak mnóstwo zakładów że każdy typer znajdzie coś atrakcyjnego do typowania.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje