Darmowe zakłady STSu

Kod promocji czy to w STS czy w LVBET czyli u legalnych bukmacherów niekiedy jest potrzebny, a z reguły nie. Ogólnie norma jest taka, że i bez kodu promocyjnego otrzymamy sporo gotówki na początek na rozrywkę na zakładach sportowych u bukmacherów w sieci. I powinno się o tym zachowywać pamięć …

W Kraju mamy szereg różnych zgodnie z prawem funkcjonujących bukmacherów internetowych. Wśród nich jedną z fundamentalnych funkcji odgrywa bukmacher STS. W związku z tym trudno się dziwić rozlicznym graczom, iż chcą oni dołączyć do tego buka. Jest to w końcu synonim profesjonalizmu i skuteczności w działaniu.
Jednocześnie z powodu swojej pozycji na rynku owa instytucja mogłaby już jakiś czas temu odpuścić sobie starania. Tak wprawdzie nie jest, bo firma funkcjonuje na każdym kroku walcząc o klienta. W taki sposób właśnie zdobyła ona sobie sympatię typujących
i ta nieustanna kooperacja rozkwita w najlepsze.

Kod promocji w STSie to VIPKOD

Chcąc zarejestrować u tego operatora zakładów konto, to bez wątpienia pragnęlibyśmy przekonać się, czy są obecnie jakieś darmowe zakłady w STS. Informacja ta wyłącznie napędzi naszą decyzję.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

A najlepsze jest to, iż ten operator posiada multum tego rodzaju ofert, a jedną z nich jest opcja skorzystania z rabatu oferującego całkiem super bonus po rejestracji.

Darmowe zakłady STS

Jak już było nadmienione, nadrzędne jest, żeby nowy typer już na wstępie czuł się rozpieszczany. Tym samym w trakcie rejestracji musimy wpisać aktywujący kod: „VIPKOD„. W ten sposób na nasze konto trafia suma 29 złotych bonusu bez depozytu.

Oznacza to, że każdy nowy gracz nawet nie musi przelewać jakiejkolwiek sumy, a i tak od firmy STS odbieramy prezent, za który możemy obstawiać swoje inauguracyjne zakłady.
Stąd też tego typu kod promocji STS to kapitalny wariant na to, żeby bez przesadnego ryzykowania obadać i zasmakować obstawiania meczów w typach bukmacherskich. Jedynym zarządzeniem jest to, że pewną ilość razy trzeba tymi dodatkowymi środkami obracać. Dopiero po owym fakcie zdołamy bez problemu zrealizować je na swój rachunek bankowy.

sts aktualne promocje Legalni bukmacherzy 2

Jak zauważasz, możliwości w kwestii akumulowania, zainteresowania nowo rejestrujących się graczy jest multum, a ta opisana w tym miejscu propozycja jest w sumie strzałem w 10.

Z tych powodów trzeba – o ile ciekawi nas typowanie zdarzeń w necie – zarejestrować konto u owego buka i nabyć na wstępie bonus u bukmachera ładując kod promocyjny STS. Równolegle warte nadmienienia jest to, iż w żadnym razie na tym dodatku nie kończą się nasze gratyfikacje na stronie www.sts.pl.

Da się zatem połączyć ze sobą parę różnorakich ofert STSu, co niewątpliwie jest doskonałym krokiem.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje