Czy bukmacher Betclic jest legalny?

Stało się to, na co polscy gracze uczestniczący w zakładach bukmacherskich czekali od dawna. Oferta zakładów na rynku w naszym kraju została poszerzona, a obstawiać można za pośrednictwem kolejnej firmy. I to dobrze już znanej z przeszłości.

Chodzi o bukmachera Betclic, który dał się już kiedyś poznać dzięki wysokim kursom i atrakcyjnym promocjom bonusowym. Od 26 września 2018 roku Betclic ma licencję przyznaną na sześć lat przez Ministerstwo Finansów na zakłady zawierane przez internet, a od 1 lipca 2019 roku działa już oficjalnie strona internetowa bukmachera, na której można legalnie grać u tego bukmachera.

Co więcej, Betclic wrócił z atrakcyjnym bonusem na start – CASHBACK.

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus 200 zł na zakład bez ryzyka

 

Betclic a zmiana ustawy

Wszyscy grający w Polsce w zakładach bukmacherskich od dłuższego czasu, znają już markę Betclic z czasów przed zmianą prawa. Betclic działał w naszym kraju, podobnie jak wielu innych zagranicznych bukmacherów, ale był zmuszony do wycofania się z rynku po korektach w przepisach.

Przypomnijmy, że zgodnie z przyjętą w 2016 roku nowelizacją ustawy o grach hazardowych, nazywanej w skrócie „ustawą hazardową”, zagraniczni bukmacherzy mogą działać na polskim rynku zakładów online tylko za pośrednictwem firm zarejestrowanych w naszym kraju i jedynie oferując zakłady objęte dwunastoprocentową stawką podatku.

Chodzi o to, by skarb państwa nie tracił na zakładach bukmacherskich organizowanych w Polsce przez podmioty, które nie mają tu swojego stałego adresu.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Bukmacher Betclic wrócił do gry

Od września 2018 roku wiemy już jednak, że Betclic ma licencję, a więc tylko kwestią czasu było, kiedy zaoferuje graczom możliwość zawierania zakładów. Na to jednak także trzeba było trochę poczekać. W środowisku pojawiały się liczne plotki na temat daty startu firmy na naszym rynku. Wiadomo było, że chce ona zdążyć przed startem rozgrywek 2019-20 PKO Ekstraklasy. I tak się stało, a strona wystartowała 1 lipca 2019 roku.

Bonus od legalnego bukmachera

Gracze czekali także z niecierpliwością na informację o ofercie nowego-starego bukmachera na start. Betclic znany był bowiem w przeszłości z atrakcyjnych warunków przyznawanych przez siebie bonusów.

Ponadto, nie ma dziś na rynku firm, które nie próbują walczyć o nowych klientów oferując im specjalne oferty promocyjne na dobry początek. W nowej odsłonie grający mogą się w tym przypadku cieszyć promocją, jaką jest bonus za rejestrację w Betclic w formie cashback.

betclic promocje na start Legalni bukmacherzy 2

Oznacza to, że za każdy wpłacony przez nas na swoje konto depozyt jeśli przegramy podczas pierwszego zakładu bukmacher zwróci nam na nasze konto gracza. Jest jednak ograniczenie w wysokości 550 złotych. Czyli, jeśli wpłacimy więcej niż 550 zł, to i tak dostaniemy tylko 550 zł.

Minimalną kwotą wpłaty, uprawniającą do skorzystania z promocji bonus cashback za rejestrację w Betclic, jest 1 zł.

Oczywiście warto jednak wpłacić wyższą kwotę, bo wtedy automatycznie wyższy będzie nasz bonus. Należy podkreślić, że zgodnie z regulaminem do otrzymania bonusowych środków uprawniają tylko wpłaty wniesione z rachunku bankowego oraz za pośrednictwem karty debetowej lub kredytowej. Nie dostaniemy za to dodatkowych środków na grę, jeśli nasz depozyt zostanie wniesiony z któregoś z portfeli internetowych.

 

Nowy Betclic, większa konkurencja

Podana jesienią 2018 roku informacja o tym, że Betclic ma licencję wywołała zadowolenie wśród graczy, bo zapowiadała poszerzenie oferty na rynku zakładów bukmacherskich i wzmocnienie konkurencji pomiędzy poszczególnymi firmami.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Dodatkowo, wielu typujących znało tę firmę z przeszłości z bardzo atrakcyjnej oferty zakładów, więc oczekiwania były duże.

Taki powrót na rynek nigdy nie jest łatwy, bo w międzyczasie wielu graczy znalazło już inne firmy, które wcześniej przedstawiły swoje usługi dostosowane do nowych przepisów.

Każdy bukmacher (także jesli zrobi to Bet at home) wchodzący dziś na rynek musi więc zrobić wszystko, by grających już w innych firmach, a także zupełnie nowych graczy przyciągnąć do siebie ciekawymi promocjami. Od 1 lipca znamy już wszystkie szczegóły, bo Betclic udostępnił do obstawiania swoją stronę internetową. Na polski rynek wrócił po kilkuletniej przerwie z nową ofertą promocyjną bonus cashback za rejestrację, która zachęca graczy do powrotu do firmy znanej z przeszłości. Teraz Betclic musi zrobić wszystko, by gracze do niego wrócili.

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus 200 zł na zakład bez ryzyka